



7 670 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.5 kg |
| Висота | 1100 mm |
| Габарити паковання | 64x67x26 |
| Діаметр основи | 160 mm |
| Довжина монтажної планки | 150 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Мінімальна висота | 550 mm |
| Загальна потужність | 110 W |
| Об'єм пакування<br>для Нової пошти(1шт) | 0.111 м3 |
| Обладнання | пульт |
| Світловий потік | 6050 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Колірна температура | 6000 K |
| Ширина (Діаметр) | 650 mm |