




1 660 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 4400 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 см |
| Вага | 2.05 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Загальна потужність | 80 W |
| Габарити паковання | 27x27x14 |
| Ширина (Діаметр) | 600 mm |
| Діаметр основи | 220 mm |
| Колірна температура | 6500 K |
| Висота паковання | 120 mm |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Глибина паковання | 320 mm |
| Довжина монтажної планки | 100 mm |
| Ширина паковання | 320 mm |
| Обладнання | пульт |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Тип покриття | гальваніка |
| Кількість коробок | 1 |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип паковання | коробка |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Об'єм пакування<br>для Нової пошти(1шт) | 0.01 м3 |
| Призначення | для кафе/ректорану |
| Тип керування | смартфон |