



6 760 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Світловий потік | 3630 лм |
| Тип світильника | Підвісний |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1200 см |
| Вага | 9 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Загальна потужність | 66 W |
| Габарити паковання | 55x55x14 |
| Ширина (Діаметр) | 470 mm |
| Діаметр основи | 150 mm |
| Колірна температура | 6500 K |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Довжина монтажної планки | 110 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Мінімальна висота | 500 mm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Об'єм пакування<br>для Нової пошти(1шт) | 0.042 м3 |
| Призначення | для кафе/ректорану |
| Тип керування | настінний вимикач |